Baza miejsc

Witaj w naszej bazie miejsc. Znajdziesz tutaj informacje o znanych klubach, restauracjach, pubach, szkołach językowych, basenach, siłowniach, klubach fitness, salonach fryzjerskich i kosmetycznych oraz placówkach NFZ i urzędach w Bydgoszczy, Toruniu i całym województwie. Baza jest ciągle rozwijana i każdego dnia dodajemy do niej nowe miejsca!

Polecamy miejsca:

Basen Ikar

Basen Ikar funkcjonuje przy Szkole Podstawowej nr 65 w Bydgoszczy. Ikar jest krytą pływalnią, która oferuje basen sportowy z sześcioma torami o głębokości od 1,1 m do 1,8 m oraz brodzik dla dzieci o wymiarach 12x6 m. Ponadto basen posiada zjeżdżalnię o długości 42 m.

Egoist

Egoist mieści się przy ulicy Gdańskiej 15 w Bydgoszczy, w budynku pochodzącym z początku XX wieku, zabytkowego Domu Towarowego Jedynak. Egoist to przestronne wnętrze, które urządzone zostało z wielką dbałością o najdrobniejsze szczegóły.

Air Fitness

Fitness Klub Air Fitnes to klub fitness mieszczący się na ulicy Fordońskiej w Bydgoszczy, w województwie pomorskim. Fitness Klub Air Fitnes posiada przestronne, nowoczesne i komfortowe wnętrza dla każdego z klientów.

Kubryk

Kubryk jest pubem żeglarskim. Położony jest niedaleko przepływającej przez centrum miasta Brdy. Działa od grudnia 2004 roku i doskonale wpisał się w imprezowy klimat miasta. Wizytówką klubu są imprezy szantowe i karaoke. Kubryk to dwa pokłady- górny i dolny.

Susharnia

Susharnia to miejsce nowe i nowoczesne. Wystrój Susharni wprowadza gości w klimat kraju kwitnącej wiśni. Jedząc dania kuchni japońskiej słyszymy nastrojową, spokojną muzykę.

Avangarda Toruń

Zakład fryzjerski Avangarda jest położony na toruńskiej dzielnicy Rubinkowo. Avangarda jest to niewielki salon fryzjerski. Żywe kolory wystroju mogą wprowadzić w pozytywny nastrój.

Nirwana

Salon urody Nirwana znajduje się w Toruniu. Lokalizacja salonu urody jest bardzo dobra. Salon piękności Nirwana jest średniej wielkości, urządzony w sposób klasyczny. Ściany zdobią lustra i zdjęcia, na stolikach stoją figurki.

Centrum Języków Obcych Progress

Progress jest szkołą językową działającą od 1996 roku. Prowadzi zajęcia z języka angielskiego na wielu stopniach zaawansowania, a grupy są dostosowane do wieku uczestników. Specjalnością placówki są kursy przygotowujące do egzaminów językowych oraz matury na obydwu poziomach.

Miejsca, które mogą Ci się spodobać

  • Ulica: Podgórna
  • Miejscowość: Łochowo
  • Województwo: kujawsko-pomorskie
Bestsellery