Aktualizuj dane / Zgłoś błąd

Astex Producent Tynków Szlachetnych i Klejów Budowlanych s.c. Michał Puczyński, Marcin Puczyński

Kontakt

tel.:
54 283-21-24; 54 282-85-75
e-mail:
artur@astex-tynki.pl
www:
http://www.astex-tynki.pl/

Lokalizacja

Województwo:
kujawsko-pomorskie
Miejscowość:
Aleksandrów Kujawski
Ulica:
Otłoczyn 41
Kod pocztowy:
87-700
Astex Producent Tynków Szlachetnych i Klejów Budowlanych s.c. Michał Puczyński, Marcin Puczyński
Astex Producent Tynków Szlachetnych i Klejów Budowlanych s.c. Michał Puczyński, Marcin Puczyński to firma działająca w branży budowlanej. Rodzaj świadczonej przez nią działalności został w Europejskiej Klasyfikacji Działalności sklasyfikowany jako: Produkcja zaprawy murarskiej. Forma prawna firmy Astex Producent Tynków Szlachetnych i Klejów Budowlanych s.c. Michał Puczyński, Marcin Puczyński to spółka cywilna. Firma posiada numer NIP 8911138670 i numer REGON 910009258, a jej siedziba mieści się pod adresem: Otłoczyn 41, 87-700 Aleksandrów Kujawski, województwo kujawsko-pomorskie. Z firmą Astex Producent Tynków Szlachetnych i Klejów Budowlanych s.c. Michał Puczyński, Marcin Puczyński skontaktujesz się telefonicznie pod numerem 54 283-21-24; 54 282-85-75 lub przez faks 54 282-85-75. Odwiedź stronę internetową firmy Astex Producent Tynków Szlachetnych i Klejów Budowlanych s.c. Michał Puczyński, Marcin Puczyński www.astex-tynki.pl lub wyślij wiadomość na adres e-mail artur@astex-tynki.pl.

Informacje szczegółowe

  • Rodzaj działalności według EKD: Produkcja zaprawy murarskiej
Zaloguj się

Ocena

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Miejsca, które mogą Cię zainteresować

  • Miejscowość: Aleksandrów Kujawski
  • Województwo: kujawsko-pomorskie

Inne firmy i instytucje:

Biblioteka Uniwersytecka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, Toruń
Metplast Zielaskowski Robert
Biuro Rachunkowe B&s Renata Boszke Magdalena Sobkowiak s.c.
Chmielewski Michał Józef Cukiernie Chmielewskich
Pietsch Magdalena Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Domus
Proxima s.j. Witold Michał Fredrych Arkadiusz Kwiatkowski
Pałuki E M Głuszczyńscy s.j.
Ciastkarnia Smętkowski Jerzy
Krajowe Biuro Ochrony Asekuracja-maxpol Oddział Wąbrzeźno
Haft Mariya Kovtsunyak S.K.
Ziemiopłody sp. z o.o.
Krzysztof Suliński
FHU Cargo Tomasz Walczyński
Usługowy Zakład Fryzjerski Kominiak Małgorzata
Bemar Beata i Stanisław Gerc s.c.
P H u Libus Pl Lidia Korcz
PHU Andar s.c. Ławicki Andrzej Pawlak Dariusz
Zakład Handlowo Usługowo Wulkanizacyjny Jarosław Szczechowski
Sklep Przemysłowo Ogrodniczy Marianna Targańska
Atbud Kowalski Andrzej
Biblioteka Publiczna Wojewódzka i Miejska, Filia dla Dorosłych
Usługi w Zakresie Ekspresowej Naprawy Protez Kuziemkowska Beata
Opalińska Alina Zakład Optyczny
Returmix Puzon Andrzej
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Arteh Winnicki Gabriel
Kancelaria Radcy Prawnego Anna Peżyńska
Barbara Hernet Agroplus
Przemysław Jacek Błażejak Aib Krzysztof i Przemysław Błażejak
Kancelaria Radcy Prawnego Justyna Dąbrowska
Paweł Krzyżanowski 1 Przedsiębiorstwo Dyliżans 2 Biuro Turystyki Esperantotur
Ciclo Sport J&j s.c. Joanna Grzonkowska Jan Chudzinski
Wojciech Sobański Pol Gran
Centrum Wsparcia i Rozwoju Osobistego Anima Katarzyna Graczkowska
Biuro Usług Rachunkowych Mery Maria Sinczewska
Studio Filmowe Mgr Józef Miedziński
Codeart Szychta Artur
Marek Granat Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Mar Bet
Dom Handlowy Jolojantex Mariola Leliwa Pruszak
Centrum Świadectw Energetycznych Ekodom Jacek Stanecki
Kowalczyk Agnieszka Usługi Fryzjersko Kosmetyczne
Przedsiębiorstwo Transportowo Handlowe Usługowo Produkcyjne Leszczyński Janusz 86 141 Lniano Ul 31 Stycznia Nr 5
Firma Handlowo Usługowa Hit s.c. Grabski Mariusz Zdziebłowski Zbigniew
Joanna Szymańska Małecka Gabinet Stomatologiczny
Piotr Szymaniak Bart Bud
Kantor wymiany walut Zoja
Gawryś Roman Antoni Usługi Remontowo Montażowe Hypra
Transmat Michał Matuszak
Gospodarstwo Rolne Robert Gawłowski
Oknosfera Dobuszewska Sylwia
Autonaprawa Szopieraj Adam Skrabuła Andrzej s.c.
Dawid Wróblewski
Transport Ciężarowy s.c. Szwed Włodzimierz, Szwed Roman
PHU Hydro Wiert Budnik Stanisław Budnik
Zakład Techniczny Rumińscy Rumińska Ewelina
Ferma Drobiu Dariusz Rumiński
Jurkiewicz Aneta Gsi Gastronomia Sport Inne
Mazany Mariusz Artur Zakład Robót Hydrotechnicznych
Ebasport Wysocka Agnieszka
Agat Świat Roweru s.c. Jan Niewrzędowski Józefa Niewrzędowska
Restauracja Sportowa Piotr Chojnacki Ul Poznańska 17 88 150 Kruszwica