Szukaj dokładniej

Typ obiektu

szkoła językowa (2)

Miasto

Bydgoszcz (1)
Inowrocław (1)

Dni otwarcia

Poniedziałek (2)
Wtorek (2)
Środa (2)
Czwartek (2)

Języki obce

angielski (2) X

Kursy języka polskiego dla obcokrajowców

Nie (1)
Tak (1)

Liczebność grup

2-5 (1)
6-10 (2)

Materiały dydaktyczne w cenie kursu

Nie (1)
Tak (1)

Organizacja kursów zagranicznych

Nie (2)

Przygotowanie do egzaminów

Tak (2)

Rodzaje kursów

kursy dla dorosłych (2)
kursy dla dzieci (2)
kursy dla firm (2)
kursy dla młodzieży szkolnej (2)

Organizowane kursy

Semestralne (2)
W wakacje (2)

Tryb prowadzenia zajęć

indywidualne (1)
online (1)
stacjonarne (2)

Zajęcia prowadzone przez

Lektorów polskich (2)
Native spikerów (1)

Szkoły językowe, które mogą Ci się spodobać 3 cechy:

  • Przygotowanie do egzaminów: Nie
  • Kursy za granicą: Tak
  • Kursy języka polskiego: Tak

Inne firmy i instytucje:

Danpol Krzysztof Gondek
Chłodnictwo Maćkiewicz Piotr
Centrum Edukacyjne Oświata Jolanta Golec
Ross Medica s.c. Aleksandra Rosiek Anna Rosiek
Gospodarstwo Rolne Grocholin sp. z o.o.
Komornik Toruń
Oltim Plus Sylwester Bieliński
Firma Tasos Katarzyna Anna Niklas
Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjnego Inżynieria Bosak Marek
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Suhakpol Suhak Józef
Spółdzielcza Składnica Importowa
Przedsiębiorstwo Transportu Leśnego Translas sp. z o.o. Oddział Tuchola
Servkomp Krzysztof Sobiś
Europol Piotr Sinkowski
Arkadiusz Michalski Firma Produkcyjno Usługowa Bramet Michalski
Instgaz & Co Technika Grzewcza Stanisław Gołuński
Fphu Forpap Sikorski Krzysztof
Biuro Projektowo Inwestycyjne Konst Bud Stanisława Ratajczak
Phup i P Grażyna Ch B P Wojciechowscy s.j.
Studio Pro sp. z o.o.
Sklep Motoryzacyjny As s.c. Wanda Stanisław Jurak
Usługi Ślusarsko Mechaniczne Tomczak Antoni
Wojewódzka Biblioteka Publiczna. Książnica Kopernikańska. Filia nr 7, Toruń
Taurus Elżbieta Popławska
Eko Pak Wik Ewa Celmer
Astrum Grażyna Januszewska
Pbe Piotr Barczyński
Irena Pomorzewska
Pizzeria Napoli
Sklep Wielobranżowy Kulek Kulkowska Danuta
Firma Handlowo Usługowa Artex Artur Górecki
Gabinet Weterynaryjny Stanisław Budzyński
Wydział Oświaty
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Rymon Witold Lipiński
Pracownia Projektowo Consultingowa Danuta Jaroszewska
Bin Biuro Inżynierskie sp. z o.o.
Bolero Sp. z o.o.
Firma Handlowo Usługowa Upominek Włodek Magdalena
P w Mogatex Piotr Popławski
Transport Ciężarowy Jerzy Kubiak
PPHU Joker s.c. Tomasz Skóra Łukasz Wajda
Jakub Wieczorek Bluestar
Gabinet Lekarski Choroby Wewnętrzne Iwona Sławuta
Samorządowe Przedszkole w Sośnie
Mtb Trzebińscy s.j.
Spółdzielnia Rolników Indywidualnych Rolnik
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Grażyna Wrzeszcz
Waldemar Jabłoński
Zakład Geologiczno-wiertniczy i Wodno-kanalizacyjny Kempex Edmund Kępski
Firma Inż Szałkowski i Syn Trawniki Ogrody Pola Golfowe
Sumi Michał Sutkowski
Przedsiębiorstwo Projektowo-montażowe Promont
Remedium s.j. Aneta Nasiadko-Kram, Jarosław Kram
Urząd Stanu Cywilnego, Świekatowo
Gosia
Spółka Jawna Meble K. Trela - L. Rachubka Bochlin K/nowego
Euro Mat Ryszard Matuszkiewicz
Marek Głogowski
Machtel Optyka Karol Machtel
Ferma Drobiu Zadrożny Bronisław